Menu
Your Cart

GAZALTI KAYNAK

Kullanım Alanı: AW-DCTG-H-180 Tig kaynak makinesi ince metallerin birleştirme işleminde kullanılır. Plastik kasa yapısıyla kullanıcıyı elektrik şoklarına karşı korumaktadır. Karşılıklı birleştirilmiş malzemelerin eriyerek birbirine kaynaması şeklinde kullanılabileceği gibi, yardımcı olarak kayna..
0,00TL
Kullanım Alanı: AW-DCMM-KH-250  Özellikle ince malzemelerin birleştirilmesi için hava  soğutmalı MIG/MAG Kaynak makinesi olarak tasarlanmıştır. Bu makine muhtelif kalınlıktaki metallerin birleştirilmesinde de kullanılır. SG2 ve diğer teller ile  metallerin birleştirilmesinde yük..
0,00TL
Kullanım Alanı: AW-DCMM-VH-300 + AW-SVH01 Özellikle ince ve orta kalınlıktaki malzemelerin birleştirilmesi için hava soğutmalı MIG/MAG Kaynak makinesi olarak  tasarlanmıştır. Bu makine muhtelif kalınlıktaki metallerin birleştirilmesinde de kullanılır. SG2 ve diğer teller ile metallerin bir..
0,00TL
Kullanım Alanı: AW-DCMM-KH-300 Özellikle ince ve orta kalınlıktaki malzemelerin birleştirilmesi için hava soğutmalı MIG/MAG Kaynak makinesi olarak tasarlanmıştır. Bu makine muhtelif kalınlıktaki metallerin birleştirilmesinde de kullanılır. SG2 ve diğer teller ile metallerin birleştirilmesinde y..
0,00TL
Kullanım Alanı: AW-DCMM-VH-350 + AW-SVH01 Özellikle orta kalınlıktaki malzemelerin birleştirilmesi için hava soğutmalı MIG/MAG Kaynak makinesi olarak  tasarlanmıştır. Bu makine muhtelif kalınlıktaki metallerin birleştirilmesinde de kullanılır. SG2 ve diğer teller ile metallerin birleştiril..
0,00TL
Kullanım Alanı: AW-DCMM-KH-350 Özellikle orta kalınlıktaki malzemelerin birleştirilmesi için hava soğutmalı MIG/MAG Kaynak makinesi olarak tasarlanmıştır. Bu makine muhtelif kalınlıktaki metallerin birleştirilmesinde de kullanılır. SG2 ve diğer teller ile metallerin birleştirilmesinde yüksek pe..
0,00TL
Kullanım Alanı: AW-DCMM-KH-400 Özellikle orta ve yüksek kalınlıktaki malzemelerin  birleştirilmesi için hava soğutmalı MIG/MAG Kaynak makinesi olarak  tasarlanmıştır. Bu makine muhtelif kalınlıktaki metallerin birleştirilmesinde de kullanılır. SG2 ve diğer teller ile metallerin birleş..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)